rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Kup pompy ciepła ClimateHub i odbierz smartfon Samsung

image

Zapraszamy do wzięcia udziału w promocji, w której nagrodą jest Samsung Galaxy S20 FE 5G, który zapewnia dostęp do mobilnego biura dzięki wbudowanej aplikacji Samsung DeX.  Wystarczy, że kupisz 2 dowolne komplety pomp ciepła Samsung ClimateHub, aby otrzymać rewelacyjny smartfon1.


 

ClimateHub – odpowiedź Samsung na nowe wymagania

 

Pompy ciepła Samsung dostępne są w trzech wersjach – Split, Mono i TDM Plus, przez co można je dopasować do każdych wymagań.
ClimateHub Mono to pompy ciepła EHS Samsung, które wymagają wyłącznie połączeń hydraulicznych. Nie ma konieczności ingerowania w układ chłodniczy, co umożliwia montaż bez uprawnień f-gazowych. Moduł ClimateHub jest wyposażony w 200 l lub 260 l zasobnik ciepłej wody użytkowej zintegrowany z całym modułem sterującym pompą ciepła, przez co zajmuje niewiele miejsca w kotłowni.
ClimateHub Split jest to wersja, w której jednostka zewnętrzna połączona jest rurami chłodniczymi z jednostką wewnętrzną ClimateHub, co zapewnia najwyższą możliwą efektywność energetyczną systemu.
Seria TDM Plus to kompleksowe rozwiązanie do ogrzewania, chłodzenia i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Jednostka zewnętrzna połączona jest rurami chłodniczymi z jednostką wewnętrzną ClimateHub. Dodatkowo do układu można wpiąć aż do siedmiu powietrznych jednostek wewnętrznych, które będą wykorzystywane do chłodzenia i ogrzewania pomieszczeń, jak w klasycznym systemie VRF. Niewątpliwą zaletą tego systemu jest możliwość wykorzystania unikalnych jednostek Samsung z technologią Wind-Free™, które zapewniają komfortowe chłodzenie, bez uczucia nieprzyjemnych chłodnych podmuchów.


Więcej informacji znajdziecie Państwo na dedykowanej stronie internetowej https://www.samsung.com/pl/business/climate/ehs-promo21/1Promocja obowiązuje do 17.07.2021 lub do wyczerpania zapasu nagród. Szczegóły w regulaminie promocji. Regulamin dostępny na stronie https://www.samsung.com/pl/business/climate/ehs-promo21/
 Okna antracytowe - OknoPlus	 Okna antracytowe – czy ten modny kolor wciąż jest na topie?
Szkolenie LG Multi V Instalacje online

Katalog firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
 • Wobet-Hydret

  Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ściekó…
  Wobet-Hydret
 • Elektronika SA

  Elektronika S.A.- Importer, Autoryzowany Dystrybutor koncernu Mitsubishi Heav…

Polecamy
dodaj+ «»